مجمع عمومی مورخ 12 / 4/ 92

 

 

صورتجلسه هیئت رئیسه مجمع عمومی عادی سال 1392

کانون کارشناسان رسمی دادگستری استان زنجان

 

 جلسه مجمع عمومی عادی سال 1392 کانون کارشناسان رسمی دادگستری استان زنجان راس ساعت 17:30 روز چهارشنبه مورخ 12 /4 /92 ، با دعوت قبلی از اعضاء و با حضور آقایان خسروشاهی نماینده محترم شورایعالی کارشناسان رسمی دادگستری، آقای مقدمی معاون محترم آموزشی کل دادگستری استان زنجان، آقای بلباسی معاون محترم اداری و مالی کل دادگستری استان زنجان، اعضاء محترم هیئت مدیره کانون و با حضور 97 نفر عضو از 182 نفر اعضاء، در محل سالن اجتماعات سازمان جهاد کشاورزی استان تشکیل شد.

 در ابتدا جلسه با تلاوت آیاتی چند از کلام ا... مجید آغاز و با پخش سرود جمهوری اسلامی ایران ادامه یافت. آقای شهرآبادی رئیس محترم کانون، ضمن عرض خیرمقدم به مهمانان گرامی و حاضرین علی الخصوص، نماینده محترم شورایعالی کارشناسان رسمی دادگستری و معاونین محترم کل دادگستری استان و اعضاء حاضر در جلسه، گزارش مبسوطی در مورد وضعیت مالی کانون، فعالیت کارشناسان عضو، احداث ساختمان کانون و مسائل مختلف به جلسه ارائه کردند. سپس آقای مقدمی معاون محترم آموزشی کل دادگستری، سخنان جامعی در ارتباط با اهمیت وظایف شرعی و قانونی کارشناسان رسمی دادگستری، الزام آموزش اعضاء کانون، رعایت موازین قانونی در خصوص حیطه وظایف تخصصی و محدوده صلاحیتی و حوزه عمل توسط کارشناسان ایراد نموده و آمادگی دادگستری استان را در مورد همکاری در برگزاری دوره های آموزشی از نظر مکانی و مساعدتهای مالی و دعوت از اساتید زبده را اعلام داشتند. در ادامه جلسه، آقای خسروشاهی بیاناتی در رابطه با تعامل کانون استان با شورایعالی و اهمیت و جایگاه وظایف کارشناسان و امادگی، شورایعالی در جهت اعزام استاد جهت تدریس و آموزش اعضاء کانون استان اعلام فرمودند.

 سپس در اجرای بند ب ماده 6 قانون کارشناسان رسمی دادگستری، جلسه با انتخاب آقایان سید زهیر ترابی، علی عباسی و زین العابدین عابدی به عنوان اعضاء سنی هیئت رئیسه رسمیت یافت و آقای شهرآبادی ضمن تشکر از سخنرانی آقایان مقدمی و خسروشاهی کلیاتی از مصوبات هیئت مدیره در طول یکسال گذشته اطلاعاتی به حاضرین ارائه نمودند. در ادامه مطالب مبسوطی توسط آقای احمدی مسئول محترم مالی کانون در خصوص عملکرد مالی سال 1391 ارائه و صورتحساب مربوطه قرائت که با ذکر صلوات حاضرین و قیام اکثریت آنان تائید گردید. پس از قرائت موارد بودجه سال 1392 و شرح جزئیات ردیفی آن اعضاء حاضر در جلسه با ذکر صلوات به حضرت ختمی مرتبت (ص) و قیام آن را تصویب نمودند. پیشنهادات اعضاء محترم هیئت مدیره کانون در خصوص همایت مالی و تسریع در اجرای عملیات احداث ساختمان کانون مبنی بر افزایش سهم کسورات کانون از 5 درصد به 10 درصد از حق الزحمه هر مورد کارشناسی ارجاعی از سوی دادگاهها و محاکم و همچنین افزایش مقدار کسورات از 10 درصد به 20 در صد از هر مورد کارشناسی ارجاعی از طرف کانون، با قیام حاضرین و ذکر صلوات تصویب شد. در ادامه جلسه سوالاتی از طرف حاضرین مطرح که توسط آقای شهرآبادی ریاست محترم کانون پاسخ های لازم ارائه گردید. جلسه راس ساعت 20 با ذکر صلوات به روح ملکوتی امام راحل و ارواح طیببه شهدا خاتمه یافت.

 

شما اینجا هستید: صفحه اصلی اخبار اسلاید مجمع عمومی مورخ 12 / 4/ 92